Hydroizolacje

 
Naglowek hydroizolacje

Megari to firma, która pragnąc spełniać wszelkie, nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów, podąża za nowinkami branży budowanej oraz śledzi wszelkie trendy w budownictwie. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się usługa wykonania hydroizolacji, czyli nowoczesnej metody zabezpieczenia dachu, fundamentów czy ścian przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, głównie wody.

Hydroizolacja jest innowacyjną metodą służącą do wykonywania zarówno nowych pokryć dachowych, jak i renowacji i uszczelniania starych. Jest to możliwe nawet bez konieczności zrywania i utylizacji starej papy. Specjalna płynna powłoka tworząca membranę pozwala na wykonywanie bezszwowych izolacji pionowych oraz poziomych w technologii natryskowej lub metodą iniekcji krystalicznej. Dzięki temu ryzyko przeciekania na łączeniach zostało wyeliminowane, a łatwość nakładania materiału sprawia, że zabezpieczenie nawet bardzo dużych powierzchni jest niezwykle szybkie. Wykorzystując wspomnianą metodę jesteśmy gotowi zaizolować powierzchnię do 600 m2 w ciągu jednego dnia roboczego. Hydroizolacje wykonujemy na wszelkich powierzchniach, które tego potrzebują. Są to nie tylko dachy oraz fundamenty budynków, ale także ściany, stropo - dachy czy nawet baseny przeciwpożarowe. Jest to metoda w pełni bezpieczna i nie zagrażająca środowisku naturalnemu.

Każde powierzone nam zlecenie wykonywane jest rzetelnie przy użyciu nowoczesnych materiałów najwyższej jakości i przez wykwalifikowanych pracowników. Daje to gwarancję każdemu naszemu klientowi, że wykonana hydroizolacja będzie spełniała swoją rolę przez długie lata.