Konstrukcje dachowe

Realizujemy wysokiej klasy konstrukcje dachowe z najlepszych materiałów, zapewniających trwałość i stuprocentowe bezpieczeństwo. Wykonane przez nas konstrukcje dachowe to gwarancja satysfakcji i zadowolenia klientów. Oferujemy szybki czas realizacji zleceń.

więcej
Pokrycia Dachowe

Wykonane przez nas pokrycia dachowe to inwestycja na długie lata. Wysokiej jakości materiały oraz solidne wykonanie zapewnią doskonałą ochronę Twojego domu lub firmy. Wyremontujemy stary dach, wykonamy nowy, doradzimy w kwestii doboru materiałów.

więcej
Hydroizolacje

Hydroizolacje to nowoczesny, szybki i ekologiczny sposób na zabezpieczenie fundamentów lub przeciekający dach. Innowacyjna i niezwykle trwała powłoka tworząca membranę pozwala na bezszwowe uszczelnienie bez konieczności zrywania starej papy.

więcej
Inwestycje

Profesjonalizm oraz doświadczenie pozwalają nam na podejmowanie się wszelkich inwestycji. Wykonujemy budowy pod klucz, remonty oraz inne prace ogólnobudowlane. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości pozwala nam na zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

więcej

Nasze realizacje

Remont dachu mansardowego

Wyjątkowo skomplikowana budowa konstrukcji dachu wymaga precyzji i doświadczenia w pracach dekarskich. Sfinalizowane zlecenie potwierdza profesjonalizm naszej firmy.

więcej
Remont dachu z 1861 roku

Podjęliśmy się trudnego zadania polegającego na adaptacji wiekowego dachu dwuspadowego do nowego projektu bez wymiany więźby dachowej. Efekt końcowy mówi sam za siebie.

więcej
Altana Ogrodowa

Projekt zrealizowany w nowoczesnej technologii imitującej klasyczne rozwiązania. Wielospadowy dach altany pokryty jest imitacją drewnianego gontu w technologii GERARD CORONA.

więcej
Montaż okien dachowych

Podjęliśmy się montażu nowoczesnych okien balkonowo-połaciowych zespolonych ze sobą w poziomie a pomocą segmentowych opierzeń przeznaczonych do dachówki karpiówki.

więcej

Ostatnie realizacje

Remont dachu...

Remont dachu...

Remont dachu na Wieprzycach

Remont dachu...

Remont dachu...

Wyjątkowo skomplikowana budowa konstrukcji dachu...

Altana Ogrodowa

Altana Ogrodowa

Projekt zrealizowany w nowoczesnej technologii...

Dom wolnostojący...

Dom wolnostojący...

Lorem ipsum dolor sit amet augue sed felis. Fusce...

Nasze referencje

Firma Megari wykonała dla mojego klienta dach na budynku wolnostojącym w Santocku, tj. prace ciesielskie i dekarskie. Jako kierownik w/w inwestycji bardzo chwale sobie zarówno kontakt z firmą jak i w pełni profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Rzetelność oraz zwracanie uwagi na wszelkie detale przez Megari zasługuje na dalsze polecanie firmy co też chetnie czynię.

mgr. inż. Eugeniusz Wrzosek

Kierownik Budowy

Inwestycja Santocko

Z przyjemnością polecam firme Megari, która wykonała dla naszej firmy prace dekarskie na budynkach w zabudowie szeregowej przy ulicy Janockiego 53-63 w Gorzowie Wlkp. Prace firmy Megari zostały wykonane bardzo fachowo, ze szczególną starannością i dokładnoscią. Jakość pracy została wysoko oceniona zarówno przeze mnie jak i naszych klientów.

Katarzyna Prokopiuk

Właściciel

PBF Inwestycje | Gorzów Wielkopolski

 
Megari

O firmie

Megari to połączenie wiedzy z wieloletnim doświadczeniem w dekarstwie, ciesielstwie oraz budownictwie ogólnym. Jesteśmy firmą, dla której największą satysfakcją jest zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług. Konstrukcje i pokrycia dachowe, hydroizolacje oraz kompleksowe realizacje budowy domów to tylko część z naszych kompetencji. Służymy poradą daleko wychodzącą poza zakres podmiotu naszej działalności i podejmujemy się wielu niezwykle wymagających inwestycji. W swoim portfolio posiadamy już ponad 200 zrealizowanych projektów. Za każdym z nich stoi nie tylko solidne, najwyższej jakości wykonanie, ale także zadowolony klient.

Szybki czas realizacji zleceń oraz zastosowanie nowoczesnych i wysokiej jakości materiałów to nasze priorytety. Z zamiłowaniem śledzimy najnowsze rozwiązania i trendy w branży budowlanej, by móc stale podnosić jakość oferowanych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy tak samo profesjonalnie, solidnie i z zaangażowaniem.

Napisz do nas