Pokrycia Dachowe

 
Naglowek pokrycia dachowe

Dla naszych klientów niemalże codziennie wykonujemy solidne pokrycia dachowe, wytrzymujące nawet ekstremalne warunki zewnętrzne. Możemy poszczycić się wykwalifikowanym, szczegółowo przeszkolonym personelem oraz własnym, wewnętrznym systemem kontroli jakości wykonywanej pracy. Do dyspozycji naszych pracowników pozostaje profesjonalny sprzęt dekarski i ciesielski, który stale obecny na placu budowy pomaga w precyzyjnym dopasowaniu elementów konstrukcji. W naszej firmie nie ma miejsca na poprawki. Dlatego wszystkie powierzone nam projekty wykonujemy najlepiej jak tylko jest to możliwe - tak, aby każdy klient był zadowolony, a każdy wykonany dach mógł być naszą wizytówką.

Naszą pracę charakteryzują trzy podstawowe cechy: estetyka, szybkość wykonania oraz rzetelność. Nasze dachy są w stu procentach bezpieczne, niezawodnie szczelne i niezwykle trwałe. Zawsze stosujemy najlepsze materiały dostępne na rynku i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Właśnie dlatego w naszym portfolio znaleźć można już ponad 200 realizacji przeróżnych projektów, za którymi stoją zadowoleni z naszych usług klienci.

Rozpiętość wachlarza naszej oferty jest niezwykle szeroka. Realizujemy nowe dachy, remontujemy stare oraz doradzamy w kwestii doboru odpowiednich materiałów dla danej inwestycji. Wykonujemy pokrycia dachowe z bardzo popularnej dachówki betonowej i ceramicznej, blachodachówki czy płytki włóknocementowej (imitacji łupka). Specjalizujemy się w kryciu blachą tytan - cynk, papą, stosujemy również gonty bitumiczne. Wbudowanie okien połaciowych, wykonanie estetycznej obróbki blacharskiej lub podbitek i nadbitek dachowych to dla nas codzienność. Każdy dach to wyzwanie, które chcemy wykonać jeszcze lepiej niż poprzednie.